O Be52

o be52

 

Be52® je česká lifestyle značka zaměřená na prémiový streetwear a headwear pro muže a ženy. Be52 oblečení a doplňky jsou vyráběné s důrazem na použití kvalitních materiálů a preciznost provedení. Věškeré produkty jsou inspirovány každodenním městským životem.

Značka ve svých začátcích nabízela kšiltovky, které doplňovali trička. Především kšiltovky se rychle zalíbili veřejnosti a značka tak přidávala další modely, a začala vydávat nové produkty. Postupem času Be52 rozšířilo své portfolio o celou řadu oblečení od mikin a bund, přes teplákovky, či plavky po doplňky v podobě slunečních brýlí.

 

o be52x1

 

Motto Born in Europe poukazuje na to, že se jedná o evropskou značku, která byla konkrétně založena v Brně a vytvořila kompletní řadu vysoce kvalitních předmětů, které jsou inspirací pro #Be52lifestyle.

Be52® je ztělesněním moderní lifestyle značky. Svojí ambicí, soustředěností a spojením se svým mladým a ambiciózním publikem přináší životní styl mimořádných osobností na dosah ruky každého, kdo tvrdě pracuje na svém snu.

 

o be52x2

 

Všichni máme sen stát se skvělým a úspěšným člověkem. Děje se to tak, že podniknete kroky! Najdete je nejen ve velkých úspěších svého života, najdete je v každém malém detailu toho, jak stylově žijete svůj život. Jde o to mířit vysoko. „Ne“ nebrat jako odpověď. A vytrvat tam, kde to ostatní před vámi to vzdali.

 

o be52x3

 

 

sotex-logo 

Jsme členy mezinárodní asociace SOTEX GINETEX.

 

 

NAPSALI O NÁS

o be52xnaps

 

PODPOŘILI JSME

logo NDFO Krtek PNG

 

VYZNAM